ВСЕ ПІД КОНТРОЛЕМ: ПОЧАЛА ПРАЦЮВАТИ КОМІСІЯ З НАГЛЯДУ ЗА РОБОТАМИ

У грудні цього року розпорядженням міського голови Славутича була створена робоча група з організаційно-технічного моніторингу за роботами з термомодернізації. Метою групи є контроль якості виконання робіт на проектних об’єктах: дитячому садку №1 «Калинка» та школі №2.

До складу Робочої групи входять представники виконавчого комітету Славутицької міської ради, групи управління грантовим проектом, спеціалісти з технічного та авторського нагляду, а також представники навчальних закладів, де буде здійснюватися термомодернізація.

13 березня 2017 року на будівельному майданчику школи №2 відбулося перше виїзне засідання робочої групи. На цьому об’єкті вже почалося вирівнювання фасадних стін. Члени робочої групи ознайомилися з організацією будівельних робіт, процесом їх виконання, якістю та дотриманням підрядником правил охорони праці.

У рамках візиту, крім контрольного нагляду, проводилися також консультації. Представники підрядника пояснили особливості конструкцій віконних блоків та дверей, технології монтажу деформаційних швів, а також розповіли про проблеми, що виникають при виконанні робіт. У підсумку технічні фахівці робочої групи передали підрядникові свої практичні рекомендації щодо вирішення усіх вказаних проблем.

Подібні засідання Робочої групи будуть проводитись щотижня на будівельних майданчиках проектних об’єктів.

'; } }); }); })(jQuery);