РОБОТИ З ТЕРМОМОДЕРНІЗАЦІЇ ШКОЛИ №2 НА ФІНІШНІЙ ПРЯМІЙ

У Славутичі вже завершено роботи з термомодернізації школи №2. Процес відбувається у рамках грантового проекту Європейської Комісії.

Роботи виконувались компанією «Укрпромбуд-Б», яка була обрана шляхом проведення відкритих торгів через систему електронних закупівель «Prozorro».

На об’єкті було виконано великий комплекс ремонтних робіт з використанням сучасних будівельних технологій та якісних матеріалів.

Здійснено повну заміну старих вікон на енергозберігаючі, утеплено фасади будівлі мінеральною ватою, улаштовано відкоси всередині будівлі, утеплено надземну й підземну частини цоколю будівлі, встановлено нову вентиляційну систему та індивідуальний тепловий пункт.

Роботи з термомодернізації проводилися під контролем фахівців з технічного та авторського наглядів, представників міської Робочої групи з організаційно-технічного моніторингу, фахівців від Європейської Комісії, а також фахівців компаній REHAU та CERESIT.

Сьогодні, завдяки допомозі Європейської Комісії, а також застосуванню європейських технологій та стандартів утеплення, школа №2 має новий вигляд та вже розпочала економити енергетичні та фінансові ресурси.

Нагадаємо, що інший проектний об’єкт — дитячий садок №1 «Калинка» — у жовтні-листопаді 2017 року, у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року, показав економію споживання теплової енергії у 75%.