РОБОТИ З УТЕПЛЕННЯ ШКОЛИ №2 ЗАВЕРШЕНІ

22 лютого 2018 року технічним експертом команди підтримки Програми ЄС «Демонстраційні проекти Угоди мерів» Дмитром Іваненком проведено фінальний моніторинг виконаних робіт з термомодернізації школи №2, що виконувались приватним підприємством «Укрпромбуд-Б» у рамках Грантового проекту Європейського Союзу.

За час проведення термомодернізації у школі №2 виконано наступний комплекс робіт:

– Здійснено повну заміну існуючих вікон на енергозберігаючі;
– Утеплено фасади будівлі мінеральною ватою та проведено їх фарбування;
– Улаштовано відкоси всередині будівлі;
– Утеплено надземну й підземну частини цоколю будівлі;
– Встановлено нову автоматичну вентиляційну систему;
– Встановлено індивідуальний тепловий пункт;
– Виконано ремонтні роботи з улаштування ганків, сходів, відмостки та парапетів.

Усі роботи виконувалися під контролем фахівців з технічного та авторського наглядів, представників міської Робочої групи з організаційно-технічного моніторингу, фахівців від Європейської Комісії, енергоменеджерів, а також фахівців компаній REHAU та CERESIT.

Після проведення перевірки об’ємів та якості робіт, Дмитро Іваненко відзначив належну якість виконаних робіт, що відповідає європейським стандартам, вимогам Грантового проекту Європейської Комісії. Експерт подякував Славутицькій команді з реалізації проекту за злагоджену роботу, спрямовану на досягнення високих показників енергоефективності.

Мер Славутича Юрій Фомічев щиро подякував Європейській Комісії, фахівцям команди підтримки Програми ЄС «Демонстраційні проекти Угоди мерів» за надану допомогу в реалізації Грантового проекту та супроводі робіт з термомодернізації. Внаслідок співпраці місто Славутич отримало комфортний енергоефективний навчальний заклад для дітей, який слугуватиме демонстраційним прикладом якісної термомодернізації.

Директор школи №2 Алла Ігнатова від усього персоналу школи та батьків дітей подякувала всім, хто брав участь у перетворенні школи в енергоефективний навчальний заклад, та наголосила, що тепер школа №2, яка знаходиться на в’їзді в місто, буде справжньою прикрасою Славутича.

Учасники фінального моніторингу висловили впевненість, що термомодернізація Школи №2 — це черговий крок на сталому шляху подальшої термомодернізації інших об’єктів соціальної інфраструктури за сучасними європейськими стандартами.