СЛАВУТИЧ — СТАРТОВИЙ МАЙДАНЧИК НА ШЛЯХУ ДО ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

12 жовтня представники команди підтримки Програми ЄС «Демонстраційні проекти Угоди мерів» (CoM-DeP) провели фінальний моніторинг виконаних робіт з термомодернізації дитячого садочку №1 «Калинка».

Роботи виконувались Корпорацією «Укртрансбуд» у рамках грантового проекту Європейської Комісії.

Офіційна делегація була представлена фахівцями Максимом Верещаком та Дмитром Іваненком на чолі з лідером команди підтримки Яном Ваандерсом.

Після проведення ретельної перевірки об’ємів та якості робіт з термомодернізації навчального закладу, Ян Ваандерс зазначив, що Славутицький дитячий садочок «Калинка» є одним з перших завершених об’єктів термомодернізації в Україні по програмі Європейського Союзу «Демонстраційні проекти Угоди мерів».

Ян Ваандерс також відзначив, що якість виконаних робіт в цілому відповідає європейським стандартам та вимогам грантового проекту Європейської Комісії.

Ключовий експерт команди підтримки Максим Верещак, відмітив, що запорукою успішної реалізації проекту є злагоджена спільна робота Славутицької команди, будівельників та технічних фахівців з будівництва.

Технічний експерт команди підтримки Дмитро Іваненко наголосив, що виконання будівельниками та технічними фахівцями рекомендацій європейських експертів обумовило якість термомодернізації дитячого садочку.

Мер Славутича Юрій Фомічев щиро подякував Європейській Комісії, фахівцям команди підтримки Програми ЄС «Демонстраційні проекти Угоди мерів» та керівництву Корпорації «Укртрансбуд» за проведену роботу, результатом якої є сучасний комунальний навчальний заклад, термомодернізований за європейськими стандартами.

Завідуюча дитячим садочком №1 «Калинка» Наталія Суріна від імені персоналу садочку та батьків дітей подякувала усім, хто приймав участь в перетворенні навчального закладу у зразок енергоефективності.

Сьогодні Дитячий садок №1 «Калинка» є не тільки демонстраційним прикладом якісної термомодернізації, а й одним із стартових майданчиків на шляху до енергетичної незалежності України, резюмували учасники фінального моніторингу.

'; } }); }); })(jQuery);