ЯК ЕКОНОМИТИ ВОДУ: 6 ПРОСТИХ ПОРАД

Вже от-от настане час підготовки до новорічно-різдвяних свят. Це значить, що зі збільшенням святкового настрою, зросте і кількість спожитих ресурсів. Один з найбільших — вода. Потрібно буде більше прати, більше готувати, більше мити і так далі.

Щоб заощадити воду, а відповідно і гроші, вашій увазі 6 простих способів навчитися дбайливіше поводитися з водою без шкоди для себе.

1. Посудомийну і пральну машини потрібно завантажувати по максимуму. Крім того, для прання використовуйте режим без додаткового полоскання.
2. Коли миєте посуд вручну, вимикайте кран. Включайте воду тільки після намилювання всього посуду, або мийте весь посуд з невеликим напором води.
3. Важливо перевірити і відремонтувати всі крани і слив в бачку унітаза, які можуть пропускати воду.
4. Давно відомий спосіб економії — вимкнення води під час чищення зубів. За таким же принципом можна приймати душ: намочився — вимкнув воду. Намилився — увімкнув і змив.
5. Розсіювачі. На всі крани потрібно ставити розсіювачі-аератори: струмінь буде змивати мило не гірше, а води витрачатися менше.
6. У бачок унітазу покладіть одну або кілька пластикових пляшок з водою. Цей спосіб економії допоможе зменшити обсяг бачка і витрати води на змивання.

Оригінал статті:
«Як економити воду: 7 простих порад»
Від 09.10.2015
Сайт: «Сьогодні»

Ця публікація підготовлена за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Відповідальність за зміст цієї публікації покладається виключно на Виконавчий комітет Славутицької міської ради. Викладені у ній думки у жодному разі не можуть бути сприйняті, які офіційна позиція Європейського Союзу.